Svatební koláčky

koláčky

Svatební koláčky jsou tradičním cukrovím na svatbu. Na každé svatbě najdete minimálně jeden druh kynutých svatebních koláčků s tvarohovou náplní a rozinkami. Někde si dají práci i s makovými, povidlovými či jinými druhy.

Všechny druhy svatebních koláčků jsou společně s cukrovím během svatební hostiny na stole, aby si kdokoli mohl libovolně brát. V každém kraji naší země najdete jiný recept na jejich pečení, ale všude jsou tradiční součástí svatby. Svatební kláče, stejně tak jako svatební cukroví a svatební dort, jsou součástí výslužky, kterou dostane domů každý svatebčan.

Svatební koláčky online

Svatební koláče si můžete upéct sami nebo si je objednat v cukrářství. Pověra říká, že nevěsta by sama nikdy neměla péct ani pomáhat při pečení koláčů a také si sama šít svatební šaty.

Svatební koláčky zdarma

Pokud to udělá bude mít prý v manželství nouzi a uplakané děti. Další pověra říká, že pokud svobodná dívka sní rohový svatební koláček a přeje si do roka se vdát, její přání se vyplní.

Hodnocení článku Svatební koláčky: Top Články

Tagy: Kolacky Svatebni Recept Moravske Kynute Recepty Tvarohove Nekynute Kosicky Video Nejlepsi Zlin Domaci

Překlepy: joláčky ioláčky ooláčky loláčky moláčky kkoláčky oláčky coláčky kiláčky kkláčky klláčky kpláčky kooláčky kláčky kokáčky kooáčky kopáčky kolláčky koáčky kolqčky kolwčky kolsčky kolyčky kolaačky kolčky kolečky koláxky koládky koláfky kolávky koláccky koláky kolákky koláčjy koláčiy koláčoy koláčly koláčmy koláčkky koláčy koláčcy koláčka koláčks koláčkx koláčkyy koláčk koláčki koláčkz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: