Svatební cesta

cesta

Svatební cesta by měla být prvním společným krokem novomanželů. Svatební cesta by měla proběhnout co nejdříve po uzavření manželství a to nejpozději do dvou týdnů po svatbě. Na jejím blahodárném účinku se shodují i psychologové, kteří tvrdí že po proběhnutí svatební cesty je manželství pohotovější.

Vynechání svatební cesty prý může vést k pocitu neúplnosti a přílišného spěchu, a proto to může mít špatný vliv na průběh manželství. Výběr lokality pro svatební cestu záleží na obou novomanželích. Někdo má rád moře a letní letoviska, jiný zase pohodlný hotel na zasněžených horách, a někdo dá přednost rodinnému českému či slovenskému penzionu.

Svatební cesta online

Novomanželé se také často rozhodnou strávit svatební cestu tam kde ji trávili jejich rodiče či prarodiče, kteří spolu dodnes šťastně žijí. Svatební cestu si můžete zřídit u cestovní kanceláře nebo si ji nechat zprostředkovat od svatební agentury.

Hodnocení článku Svatební cesta: Top Články

Tagy: Cesta Slavou Fame Dlouha Film Krizova Zeme Kolem Jilji Svatebni Dvd

Překlepy: xesta desta festa vesta ccesta esta kesta cwsta cssta cdsta crsta ceesta csta cista ceata cewta ceeta cedta cexta ceyta cessta ceta cezta cesra cesfa cesga cesza cestta cesa cesda cestq cestw cests cesty cestaa cest ceste


Vyhledávání:


Nejzajímavější: