Svatební dorty

dorty

Svatební dorty patří ke každé svatbě stejně jako svatební oznámení nebo svatební kytice a svatební šaty. Jedna z tradic prováděná na svatbách je právě krájení svatebního dortu společně nevěstou a ženichem.

Krájení svatebního dortu je prvním společním úkolem novomanželů a symbolizuje mnoho věcí. Mimo jiné také plodnost páru. Velikost svatebního dortu se odvíjí od počtu svatebních hostů. Pověra totiž říká, že pokud se nedostane na všechny, budou mít smůlu jak novomanželé tak ten na koho nezbylo.

Svatební dorty online

Dort by měl bít nejméně dvoupatrový, dnes je ale v módě třípatrový svatební dort. Design a barva dortu by se měla volit podle stylu, tématu a barev celé svatby. Každé cukrářství má svůj katalog svatebních dortů, kde si můžete vybrat.

Svatební dorty zdarma

Nebo si můžete nechat upéct originální svatební dort podle vašich představ. Svatební dort stejně tak jako svatební cukroví je součástí výstužky pro svatebčany a proto těchto dortů bývá víc.

Hodnocení článku Svatební dorty: Top Články

Tagy: Dorty Fotogalerie Detske Recepty Svatebni Narozeninam Pro Narozeninove Praha Ostrava Marcipanove Luxusni Brno Plzen Ozdoby Kladno Patrove

Překlepy: sorty eorty rorty forty corty xorty ddorty orty torty dirty dkrty dlrty dprty doorty drty doety dodty dofty dotty dorrty doty dorry dorfy dorgy dorzy dortty dory dordy dorta dorts dortx dortyy dort dorti dortz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: