Svatební horečka

horečka

Svatební horečka je diagnózou snad pro každou novou nevěstu. Ještě před svým dokonalým svatebním dnem toho totiž musí mnoho zařídit. Ať už se jedná o svatební šaty, boty, kytice, doplňky, hudbu, pozvánky, oznámení, dekoraci, hostinu, hry, fotografa, atd.

Pokud nevěsta nechce dostat svatební horečku a ani nechce mít tolik starostí, může si zaplatit služby svatební agentury, která vše na její svatební den zařídí. Svatební horečka je také název romantického filmu, jak jinak než o svatbě. Tento film je o jedné nešťastně zamilované editorce, která dostane za úkol pracovat s nejslavnějším spisovatelem zamilovaných románů.

Svatební horečka online

Jak už to tak v romantických filmech bývá, zdá se , že našla perfektního muže. „Nic ale není tak perfektní, ani ta největší láska, natož ta nejromantičtější svatba.“ říká autor filmu.

Hodnocení článku Svatební horečka: Top Články

Tagy: Cestovni Horecka Sims The Kojencu Noci Ditete Svalova Sobotni Film Svatebni

Překlepy: gorečka zorečka uorečka jorečka norečka borečka hhorečka orečka hirečka hkrečka hlrečka hprečka hoorečka hrečka hoeečka hodečka hofečka hotečka horrečka hoečka horwčka horsčka hordčka horrčka horeečka horčka horička horexka horedka horefka horevka horeccka horeka horekka horečja horečia horečoa horečla horečma horečkka horeča horečca horečkq horečkw horečks horečky horečkaa horečk horečke


Vyhledávání:


Nejzajímavější: