Svatební jmenovky

jmenovky

Svatební jmenovky jsou umisťovány na svatebním stole ke každému místu. Pomocí nich je určován zasedací pořádek aby nenastal zmatek při usazování svatebních hostů. Papírové jmenovky by měly bít zhotoveny ve stejném stylu jako svatební oznámení či menu.

Dokonce máte možnost objednání svatebních miničokolád se jmény hostů. Originálním nápadem jsou balónky se jmény hostů, ozdobná mašlička na židli nebo připíchnutá na jablku. U svatebního stolu sedí vždy v čele ženich s nevěstou. Vedle nevěsty sedí rodiče ženicha a vedle ženicha rodiče nevěsty.

Svatební jmenovky online

Na čestném místě vedle rodičů sedí svědci nebo prarodiče. Dále následuje další rodina, přátelé a známí. Při usazování byste měli dbát na to aby seděl vždy střídavě muž a žena. Mládež sedí pohromadě na vzdálenějším konci svatebního stolu a děti v blízkosti svých rodičů.

Hodnocení článku Svatební jmenovky: Top Články

Tagy: Jmenovky Dvere Stul Svatebni Spz Keramicke Svatby Reflexni Koreni Www

Překlepy: hmenovky umenovky imenovky kmenovky mmenovky nmenovky jjmenovky menovky jnenovky jjenovky jkenovky jmmenovky jenovky jmwnovky jmsnovky jmdnovky jmrnovky jmeenovky jmnovky jminovky jmebovky jmehovky jmejovky jmemovky jmennovky jmeovky jmenivky jmenkvky jmenlvky jmenpvky jmenoovky jmenvky jmenocky jmenofky jmenogky jmenobky jmenovvky jmenoky jmenowky jmenovjy jmenoviy jmenovoy jmenovly jmenovmy jmenovkky jmenovy jmenovcy jmenovka jmenovks jmenovkx jmenovkyy jmenovk jmenovki jmenovkz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: