Svatební hry

hry

Svatební hry jsou stejně tak jako svatební zvyky, příjemným zpestřením po hostině. Mezi známé svatební hry patří například přehlídka nohou. Je na vás zda zavážete oči nevěstě či ženichovi a ten musí najít ten správný pár nohou svého protějšku mezi mnoha dalšími dobrovolníky.

Další známou hrou je udržení jablka či nafouklého balonku mezi čely tanečníků. Vyhrává ten pár, který nejdéle udrží daný předmět. Také můžete vyzkoušet vzájemnou znalost všech přítomných manželů a párů. Vyrobíte dotazník, kde budou partneři vyplňovat vlastnosti a zájmy toho druhého.

Svatební hry online

Po vyhodnocení poznáte, který pár se nejlépe zná. Velmi známou hrou je tancování okolo židlí. Židle se rozestaví na taneční parket zády k sobě. Je jich o jednu méně než soutěžících.

Svatební hry zdarma

Dokud hraje hudba všichni tančí okolo židlí. Jakmile se hudba zastaví, každý se snaží co nejrychleji posadit na volnou židli a na koho nezbude, vypadává ze hry. Vyhrává ten kdo sedí na poslední židli. Při vymýšlení svatebních her se meze nekladou. Můžete být kreativní.

Hodnocení článku Svatební hry: Top Články

Tagy: Hry Online Zdarma Pro Divky Olympijske 2010 Svatebni Saty Obleceni Oblikacky

Překlepy: gry zry ury jry nry bry hhry ry hey hdy hfy hty hrry hy hra hrs hrx hryy hr hri hrz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: